Програми зовнішнього оцінювання 2020 року

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказами МОН№696від 26 червня 2018 року та№1426від 20 грудня 2018 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведеннязовнішнього незалежного оцінювання2020 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, упрограмі ЗНО з історії Українинаведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літературиу блоці «Українська література» міститьперелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, а такожперелік слів з нормативним наголосом.

Рекомендуємо майбутнім учасникам ЗНО також ознайомитися з електроннимбезкоштовним посібником для підготовки до власного висловлення з української мовитаматеріалами для підготовки до власного висловлення з англійської мови.

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.