У КЗ "Локницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" наявні:

1 кабінет української мови та літератури;

1 кабінет зарубіжної літератури;

1 кабінет математики;

1 кабінет іноземної мови;

1 кабінет історії ;

1 кабінет фізики;

1 кабінет інформатики;

1 кабінет «Основи здоров’я»;

1 кабінет предмету автосправи.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, кабінет заступника директора, кабінет педагогів-організаторів, приміщення технічного персоналу, роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінету комп’ютерної техніки в навчальному закладі, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

У школі працює точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Кожен навчальний кабінет має паспорт,в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

У закладі є 3 внутрішніх туалетів (1 туалет для дівчат (на 2 кабінки , 1 туалет для хлопців (на 2 кабінки), 1 туалет для педагогічних працівників. Якість ремонту вбиралень – достатня.

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.