,

УКРАЇНА

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЛОКНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ»

ЛОКНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗАРІЧНЕНСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

34030, Рівненська область, Зарічненський р-н., с. Локниця, вул. Центральна 74, тел. (03632)4-47-18, e-mail: lokniza_znz@ukr.net

Наказ

31.01.2020 р. №А/12

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу в закладі

На підставі протоколу №2 оперативного засідання Комісії з питань ТЕБ та НС Локницької сільської ради від 31 січня 2020р., із метою збереження життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 03 лютого 2020 року освітній процес у закладі.

2. Призупинити проведення масових заходів із здобувачами освіти закладу.

3. Класним керівникам:

3.1. Організувати проведення цільових інструктажів з безпеки життєдіяльності із здобувачами освітнього процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, з поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо;

3.2. Провести роз’яснювальну роботу з батьками щодо відповідальності їх за збереження життя і здоров’я дітей в позанавчальний час.

4. Педагогічним працівникам забезпечити виконання у повному обсязі навчальних планів і програм шляхом ущільнення програмового матеріалу, об’єднання тем, у тому числі за ознакою бінарності, проведення додаткових уроків із внесенням змін у розклад навчальних занять.

5. Заступнику директора з навчально – виховної роботи Гулюк Ю.В.:

5.1. Спланувати роботу педагогічних працівників відповідно на навчального навантаження, розробити графік проведення консультаційних занять з учнями 11-х класів із метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. (додаток 1)

5.2. Взяти під особистий контроль виконання в повному обсязі навчальних планів і програм шляхом ущільнення програмового матеріалу, об’єднання тем, у тому числі за ознакою бінарності, проведення додаткових уроків із внесенням змін у розклад навчальних занять.

5.3. Забезпечити коригування календарного планування вчителів – предметників.

6. Оплату праці педагогічним та іншим працівникам здійснювати відповідно до фактично відпрацьованого часу згідно з тарифікацією.

8. Адміністрації закладу у разі виникнення надзвичайних обставин, які можуть вплинути на хід освітнього процесу, терміново (протягом години ) інформувати виконком Локницької сільської ради.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи О. В. Павлович

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.